Witkowski Running Team - testy lekkoatletyczne na stadionie w Krotoszynie 27.08.2023

27 sierpnia 2023

Dziś nie było treningu grupowego, tylko odbyły się długo wyczekiwane testy👍

Radość z biegania to podstawa, jak widać wszyscy uśmiechnięci i to daje nam największą satysfakcję. Były momenty, w których trzeba było dziś cierpieć, ale na tym polega sport. Cierpimy po to, aby za chwilę móc się cieszyć.

Mieliśmy gościa z Poznania Mariusza Szeib, który razem z naszym zawodnikiem Jackiem Zawodnym ufundowali ekstra nagrody dla uczestników zbiórki.

Brawa dla zawodników z Akademii Running Team za udział w dzisiejszym biegu na 200 metrów, będą to przyszli biegacze, którzy za kilka lat będą w czołówkach biegów okolicznych, może i nawet ogólnopolskich jestem o tym przekonany.

Pan Ryszard Mierzejewski ufundował zupkę dla wszystkich, którą przygotował Artur Chytrowski za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Chłodnik zrobił mega robotę (y)

Mam wrażenie, że dziś zakończył się pewien etap, a rozpoczął się kolejny, który będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. A wszystko pokaże czas jak to mówią...

Jedno słowo dla wszystkich: DZIĘKUJĘ

Wydarzenie na mega plus, obszerna relacja na dniach 🙂

WITKOWSKI RUNNING TEAM

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram