Co to znaczy wolność?

24 czerwca 2024

Co to znaczy wolność?

Wolność to realizacja własnych załlożeń, celów i marzeń bez patrzenia na osoby trzecie. Osoby trzecie to ludzie, które tworzą nam bariery i ograniczenia w głowie. Dla nich wszystko zawsze będzie trudne, nie do zrealizowania. A to za daleko tam jechać, tyle godzin w samochodzie, a to będzie trwało bardzo długo i nie wiadomo czy się uda... Takie gadanie tworzy niepotrzebne bariery, które ciężko jest usunąć ze swojego toku myślenia i poglądu na dane sprawy. To jest po prostu zaraźliwe. Mnie wiele razy mówili, że się nie uda. Ja to po prostu robiłem swoje. Tworzę Teorie Biegania Witkowskiego od kilku dobrych lat z pasji, więc dlaczego miało się nie udać? Jestem w tym w 100 % szczery i prawdziwy, mimo tylu barier jakie miałem dostarczanie przez osoby trzecie. Teoria Biegania Witkowkskiego & Winiarskiego rozpoczęła sie tak naprawdę z moim pierwszym treningiem biegowym.

Moi drodzy. Wierzcie w swoje cele, marzenia i planujcie swoją przyszłość tak, aby ciągle się coś działo. Nie zatrzymujcie się w miejscu i osoby, które Wam tworzą bariery niech będą dla Was "niemi" w pewnych momentach życia.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram