Zdrowie własnej duszy

16 kwietnia 2024

Sport uczy pokory i działa pozytywnie na nasz organizm. W obecnych czasach mamy bardzo dużo bodźców zewnętrznych dostarczanych dla naszego mózgu. Wszędzie niebieskie światło, bardzo dużo informacji płynie z całego świeta. Ciężko, aby nasz mózg był w stanie to wszystko przetwarzać, a co gorsza są osoby, które wszystko co usłyszą muszą przetrawić. Niektórym jednym uchem wleci, a drugim wyleci. Dlatego tak bardzo ważny dla każdego człowieka jest chwila samotności w ciągu dnia bez telefonu i żadnych urządzeń elektronicznych. Książka, wyjścia na trening, bądź spacer z rodziną w parku lub lesie da o wiele więcej niż film na kanapie.

Moi drodzy. Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i starajcie się rozładowywać emocje, bo życie jest jedno i nie warto go marnować na złość i agresję, która tworzy się w nas z bodźców zewnętrznych, które doprowadzają organizm do samozagłady.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram