Zacznij biegać mądrzej, a nie ciężej

1 maja 2023

Biegasz, ale nie uzyskujesz zadowalających Cię wyników?😱

Czujesz w sobie niewykorzystany potencjał?🆘

🆗Jeśli TAK, pomyśl o osobie, która mogłaby Ci pomóc w realizacji pobicia rekordów życiowych na dystansie od 5 km do ultra.

📌Moją misją od początku jest startowanie na zawodach biegowych, później przerodziło się to w coś więcej. Trenowałem od zawsze bardzo sumiennie i na poważnie podchodziłem do biegania. Łączyłem pracę na etacie nawet z 7 treningami tygodniowo. Wiem jak wygląda życie i świetnie rozumiem codzienne problemy. Biegania nie ma co sobie utrudniać. Stawiam na sprawdzoną szkołe treningową, która jest oparta na 17-letnim doświadczeniu, na kilkudziesięciu tysięcy przebiegniętych kilometrach, oraz na setkach zawodów, w których nie raz wygrywałem, a o stawaniu na podium nie wspomnę. Startowałem na dystansach od 800m do 100km. Moj szeroki wachlarz doświadczeń mówi sam za siebie. Trenuję biegaczy online jak i również lokalną grupę w Krotoszynie, przez co moje doświadczenie z biegaczami na różnym poziomie ciągle rośnie. Zachęcam do uprawiania sportu osoby w każdym wieku! Szkoda życia na leżenie w domu, skoro można poznać świat od innej - biegowej strony.

🥼Opieka trenerska

ℹEMAIL: marcinwitkowski1985@gmail.com

Pozdrawiam 👊

Marcin Witkowski

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram