Sobotni przekaz dający kopa do życia

8 czerwca 2024

„Człowiek nie odkryje nowych lądów, dopóki nie zgodzi się stracić z oczu brzegu, i to na bardzo długo.”

Tak wiele przeciwności towarzyszy nam w dzisiejszych czasach, ale tak naprawdę sami stwarzamy sobie bariery w głowie. Ludzie, którzy dążą do celu mają jedną wspólną cechę, a jest to samozaparcie. Trzeba w życiu ciągle szukać rozwiązań i motywować się do działania. No dobra, ale jak to robić? Rozwiązań szuka się poprzez stworzenie konsensusu. Zgoda z własnymi możliwościami czasowymi oraz z zadowoleniem potrzeb rodzinnych jest najlepszym możliwym sposobem na nie stwarzanie sobie obciażeń psychicznych, które potrafią stworzyć świetne warunki do trenowania.

A jak motywować się do działania? Nie należy ciągle myśleć o danym celu, bo to prowadzi do samowypalenia. Trzeba obejrzeć dobry filmy, poczytać dobrą książke, aby nie myśleć i niepotrzebnie zaprzątać sobie głowy. Czyli ogólnie co trzeba robić? Ciągle wymyślać sobie jakieś zajęcie, aby nie mieć czasu na zbędne myślenie.

Krótko, zwięźle i na temat na sobotni wieczór - myśli przewodnie by Teoria Biegania Witkowskiego & Winiarskiego

✅99 % pasji

✅1 % talentu

Dobrego wieczoru 🙂

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram