Pobiegł po nowy rekord życiowy w półmaratonie 01:39:57 - plan treningowy z trzech tygodni przed rekordowym startem

28 lipca 2023

Mój podopieczny Nikodem wystartował 1 lipca w V Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena". Uzyskał nowy rekord życiowy, który wynosi 01:39:57! Pobił życiówkę o ponad 4 minuty. To wszystko dzięki temu, że przestrzegał plan treningowy i nie podkręcał tempa na treningach. W końcu budował formę i teraz będzie gotowy na większy progres. Nie mogę się doczekać dalszych efektów współpracy.
Chciałbym Wam pokazać plan treningowy z trzech tygodni przed rekordowym startem Nikodema od 12 czerwca do 2 lipca. Badajcie 🙂


UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Chciałbym wspomnieć, że po treningu IV z przedostatniego tygodnia Nikodem miał duże rezerwy w treningu. Te dwójki biegał trochę wolniej niż tempo startowe, ale tak miało być. Cel był inny niż jak wielu pomyśli - na tym etapie chciałem, żeby Nikodenowi bieglo się luźniej i żeby poczuł formę, chodziło mi bardziej o aspekt psychologiczny.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram