Plan treningowy mojego podopiecznego przed startem w maratonie

9 kwietnia 2023

Mój podopieczny Boguś 23 kwietnia 2023 wystartuje w 20. Cracovia MaratonKraków. Jego celem jest ukończenie maratonu z nowym rekordem życiowym, a stary rekord to 03:28:43. Zawodnik sumiennie realizował plan treningowy, więc o efekt treningu jestem spokojny. Wszystko zależy od zawodnika w danym dniu, a jak wiemy to jest maraton i wszystko może się wydarzyć. Trzymam mocno kciuki za start Bogusia. Chciałbym Wam pokazać jego plan treningowy z tygodnia przed startem i tydzień po starcie. Wiele osób nie wie co ma robić po maratonie. W przypadku tego zawodnika taka metoda jaką zastosowałem, czyli w tygodniu po starcie jednak bieganie, ale w bardzo wolnym tempie, bo całkowity bezruch mógłby się skończyć jeszcze gorzej.
Badajcie plan treningowy 🙂

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram