Miesiąc z planu treningowego przed startem na 165 km - Michał

26 lipca 2023

Mój podopieczny Michał dokonał bardzo wielkiej rzeczy. Ukonczył bieg na dystansie 165 KILOMETRÓW o nazwie Super Gwint. Zajął 23 miejsce z czasem 24 godz, 52 minut i 37 sekund. W biegu wystartowało 76 osób na 52 osoby, które ukończyły cały dystans.

Michał do tego biegu przygotowowywał się bardzo sumiennie i trenował przez kilka miesięcy pod moim okiem realizując dokładnie plan treningowy. Ja mu tylko pomogłem osiągnąć formę i przygotować organizm do tak długiego wysiłku, a całą robotę musiał odwalić on sam już w trakcie samego biegu.
Wielkie brawa dla tego zawodnika, dokonał czegoś co jest naprawdę trudnym wyzwaniem dla wielu ludzi na świecie. Poniżej przedstawiam jego plan treningowy na miesiąc przed startem. Badajcie 🙂

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca / plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram