Dzięki bieganiu zostałem przedsiębiorcą

28 czerwca 2021

Wszystko zaczęło się 22 lipca w 2017 roku, kiedy powstała moja strona na facebooku.

Praca na etacie jest super sprawą z racji, że nie musisz się martwić niepotrzebnymi sprawami około firmowymi, tylko zajmujesz się wykonywaniem danej czynności a około ośmiu godzinach idziesz do domu. Podjąłem to wyzwanie i rozpocząłem pracę we własnej działalności trenując biegaczy amatorów. Nigdy bym się nie spodziewał, że wszystko się tak rozwinie i poznam tylu wspaniałych ludzi, którzy codziennie dają mi energię do działania. Spora grupa dzieci i młodzieży, dorosłych z którymi widzimy się co niedzielę oraz wszyscy moi zawodnicy to dzięki Wam to wszystko się spełnia.

Pewnie do teraz byłbym pracownikiem etatowym gdyby nie odważny krok w moim życiu. Po kilku dobrych latach biegania, zaczęły przychodzić wyniki, a w między czasie rozpocząłem trenować kilku zawodników. Później rozpocząłem zastanawiać się czy nie otworzyć firmy a pomysł podsunęli mi moi dwaj zawodnicy Patryk i Damian. Na początku nie byłem przekonany. Wpierw otworzyłem stronę facebooku krótko po przyjeździe z obozu na którym razem byliśmy. W stronie pomógł mi mój brat. Oczywiście nie miałem jakiejkolwiek wiedzy w jaki sposób ją prowadzić, więc edukowałem się czytając wujka google.

Przełomowy moment nastąpił we wrześniu 2018. Po kilku latach pracy na etacie walnąłem pięścią o ławę, aż mnie ręka zabolała. Podjąłem decyzję o rezygnacji z etatu na rzecz własnej działalności. Złożyłem wypowiedzenie o prace za porozumieniem stron. W połowie października skończył mi się okres wypowiedzenia. 16 października 2018 roku otworzyłem upragnioną FIRMĘ. Tak się złożyło, że działalność miałem otworzyć dzień w wcześniej, lecz księgowa się nie wyrobiła co poskutkowało oficjalnym rozpoczęciem w dzień papieski. Od tamtej chwili Jan Paweł II jest moim patronem.

Warto wierzyć i działać, marzenia się spełniają.

Marcin Witkowski trener biegaczy
marcinwitkowski1985@gmail.com
https://www.facebook.com/TeoriaBieganiaWitkowskiego
https://www.instagram.com/teoria_biegania_witkowskiego/
Najlepsze wyniki osiągane przez moich zawodników
- 1000 m - 2'38"
- 3000 m - 9'18"
- 5 km - 16'00"
- 10 km - 34'54"
- półmaraton - 01:17:35
- maraton - 02:48:55
- bieg ultra- najdłuższy bieg -970 km


Moje życiówki:
- 1000 m - 2'40"
- 3000 m - 9'06"
- 5000 m- 15'53"
- 10 km - 32'55"
- półmaraton -1:12:35

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram