Doświadczenia, które na zawsze w nas coś zmieniają

18 marca 2023

Doświadczenia, które na zawsze w nas coś zmieniają...

Na pewno każdy z Was doświadczył w życiu coś takiego co zmieniło Wasze myślenie i światopogląd. Są pewne sytuacje, które musiały się wydarzyć, aby życie się odmieniło. Dzięki doświadczeniom życiowym stajemy się pewniejsi siebie oraz twardo stąpamy po gruncie, a to dlatego że jesteśmy odporniejsi na trudne sytuacje. To jest tak jak w bieganiu. Jak zniesiesz bardzo trudny trening lub zawody stajesz się pewniejszym siebie na kolejnej jednostce bądź zawodach! Pewność siebie w życiu jest bardzo ważna i potrzebna do osiągania sukcesu. Pewność siebie budujemy poprzez doświadczenia, bo im mniej rzeczy może nas zaskoczyć tym jesteśmy odważniejsi, bo wiemy co nas czeka.

Moi drodzy bardzo chciałbym aby wielu z Was uwierzyło w siebie, w szczególności chciałbym się zwrócić do młodych ludzi, którzy mają sporo kompleksów i wymyślonych problemów, a szacunek dla tych, którzy wiedzą, że im nic się nie należy, tylko muszą na wszystko sami zapracować.

Pracujemy całe życie na swoje własne "ja". Wysiłek i energia włożona w pracę nad samym sobą to najlepsza życiowa inwestycja.

Pozdro biegusy 🙂

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram